Громадське обговорення тарифів на водопостачання…

Автор: admin . Рубрика: Влада

Сьогодні, 12 лютого 2016 року об 11 1годині відбулося громадське обговорення пропозиції КП “Радехівське МВКГ” про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення з метою доведення їх вартості до економічно обгрунтованого рівня.

На зборах були присутніми 35 радехівчан, в тому числі директор КП Крет Ігор, економіст КП Демків Світлана, заступник міського голови Макар Михайло.

Обговорення розпочалося із доповіді Крета І. про наявні тарифи, їх структуру, зміну тарифів на 1інші комунальні послуги, зміну цін на паливно-мастильні матеріали, послуги інших організації, матеріали, зростання соціальних стандартів.

Крет І. навів порівняння тарифів з інших районних центрів Львівської області. До прикладу, в м. Кам’янка-Бузька тариф на водопостачання та водовідведення становить на сьогоднішній день 17,13 грн/м.куб., що в три з половиною рази більше, ніж дійсний тариф в м. Радехові.

Завершуючи свій виступ, директор КП підсумував, що економічно обгрунтованим тарифом буде 11,75 11грн., зауваживши, що не передбачається досягнення рентабельності підприємства. “Розуміємо, що час важкий, тому пропонуємо встановлювати тарифи на рівні їх собівартості.”

Громадськійсть обговорила пропозиції та доводи КП “Радехівське МВКГ”, проголосувала за звернення до виконавчого комітету міської ради для розгляду питання про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення (33 чол. “за”, проти – 0, 2 – утрималися).

Протокол громадського обговорення у вкладенні. 

Зворотне посилання з сайту.